Zostań naszym Dostawcą - Hurtownia FMCG z szerkiem zasięgiem

Witamy na dynamicznie rozwijającej się platformie marketingowej należącej do hurtowni Arka działające w branży FMCG. W naszym portfolio znajdują się zarówno środki czyszczące, akcesoria do sprzątania, ale również herbaty, kawy oraz dania instant. Arka to nowoczesna hurtownia, która specjalizuje się w szeroko rozumianej sprzedaży B2B, dzięki czemu ma szeroko rozwinięte grono odbiorców.
Jeśli jesteś producentem produktów FMCG albo ich dystrybutorem, to z naszą firmą warto jest nawiązać współpracę.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1. Szerokie grono odbiorców

Nasza hurtownia obsługuje zróżnicowane grupy odbiorców, co stanowi doskonałą szansę na zwiększenie zasięgu Twoich produktów na rynku. Współpracujemy z wieloma odbiorcami z segmentu B2B, bez względu na ich skalę działalności, zarówno z małymi sklepami po sieci handlowe, apteki, biuroserwisy firmy, instytucje publiczne oraz zakłady pracy.

2. Elastyczność i Skuteczność

W naszej hurtowni cenimy elastyczność i efektywność. Posiadamy sprawne mechanizmy logistyczne, co gwarantuje szybką i sprawną dostawę. Nasza profesjonalna obsługa klienta i dostosowane rozwiązania są kluczem do satysfakcji naszych odbiorców. Wierzymy w długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Twoja reputacja jako dystrybutora lub producenta z segmentu FMCG ma dla nas kluczowe znaczenie, a nasza solidność w działaniu oraz szerokie kanały dystrybucji są gwarancją rozwoju sprzedaży dla obu stron.

3. Aktywny rozwój rynku

Poszukujemy partnerów gotowych do aktywnego uczestnictwa w rozwoju rynku. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz wsparcie marketingowe, aby Twoje produkty zyskały na rozpoznawalności wśród naszych odbiorców.