Dostawa

Nasza hurtownia chemii gospodarczej specjalizuje się w hurtowej sprzedaży środków czystości. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich. Nasza hurtownia znajduje się w centrum logistycznym pod Warszawą, ale działamy na terenie całego kraju. Wysyłamy zamówione środki czystości zarówno w paczkach (wysyłka zawsze płatna) jak i na paletach (bezpłatna dostawa powyżej 1230zł brutto). Zamówienia powyżej 1230zł zawsze realizowane są na palecie.

Paczka
Zamówienie do 99,99zł brutto koszt paczki 16,49zł
Zamówienie od 100zł brutto do 399,99zł brutto koszt paczki 25,99zł
Zamówienia od 400zł brutto do 1230zł brutto koszt paczki 73,80zł

Paleta
W przypadku wybrania opcji dostawa na palecie, bezpłatna przesyłka realizowana jest przy zakupach powyżej 1230zł brutto. Towar na palecie dostarczany jest zawsze pod wskazany adres do pierwszej napotkanej przeszkody architektonicznej (to znaczy, że towar nie jest wnoszony do budynku).

Platforma sprzedażowa hurtowni chemii gospodarczej jest zintegrowana z naszym magazynem. Dlatego jeśli dany środek czystości czy kosmetyk ma status dostępny oznacza to, że produkt znajduje się na naszym magazynie. Dzięki temu mają Państwo pewność szybkiej i sprawnej realizacji zamówień.