Rabaty

Nasza hurtownia chemii gospodarczej ceni sobie długofalową współpracę z klientami, dlatego cały czas poszerzamy nasz asortyment kosmetyków i środków czystości dbając o to, aby oferowane przez nas produkty były zawsze w niskich i konkurencyjnych cenach. Jednakże czym większe zakupy Państwo zrobią tym większe rabaty przyznamy! Nawet jeśli kupią Państwo produkty będące Hitami Cenowymi, które są w super niskich cenach, rabaty będą obowiązywać! Cenimy sobie przejrzystość działania i prostotę w przyznawaniu rabatów, dlatego jeśli zrobią Państwo jednorazowy zakup w naszej hurtowni środków czystości powyżej:

  • 2 500zł brutto - otrzymają Państwo 5% rabatu
  • 4 000zł brutto - otrzymają Państwo 10% rabatu.

Jeśli wartość Twojego zamówienia przekracza 6 000zł brutto, albo chcesz kupować w pełnych opakowaniach lub jesteś zainteresowany zakupem jednorodnej palety (palety składającej się z jednego kodu EAN) zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego z naszym działem handlowym.
Rabaty przyznajemy każdemu kto dokona zakupów środków czystości w naszej hurtowni chemicznej. Nie ważne czy jesteś sklepem, hurtownią czy też biurosewisem. Dlatego już dziś wejdź na naszą stronę, załóż konto i zamów produkty, które Cię interesują. Pamiętaj, że jeżeli potrzebujesz produktu w większych ilościach niż mamy na magazynie, to napisz do nas. Szybko sprowadzimy ten towar specjalnie dla Ciebie!W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego z naszym działem handlowym.