Pranie i płukanie

Ace wybielacz 1L Regular

Ace wybielacz 1L Regular (N)

4.43PLNnetto 5.45PLNbrutto
Calgon odkamieniacz proszek 1kg

Calgon odkamieniacz proszek 1kg

16.21PLNnetto 19.94PLNbrutto
Calgon odkamieniacz proszek 500g

Calgon odkamieniacz proszek 500g

8.32PLNnetto 10.23PLNbrutto
W ofercie naszej hurtowni chemicznej znajdują się środki do prania cenionych i znanych marek takich jak Vizir, Coccolino, Ariel, Vanish, Perwoll, Woolite, Calgon. Oferta zawiera szeroką gamę proszków do prania, które doskonale usuwają plamy oraz chronią kolory. Nowoczesne proszki do prania zawierają aktywne enzymy piorące, których zadaniem jest nie tylko usuwanie zabrudzeń ale również ochrona tkanin przed zniszczeniem.  Poza standardową klasyfikacją proszków ze względu na przeznaczenie, t.j. do prania bieli czy kolorów, istnieją także niezwykle delikatne, hipoalergiczne produkty, przeznaczone do prania ubranek dziecięcych, a także polecane osobom z alergiami.
Alternatywną dla proszków do prania są kapsułki piorące. Dzięki nim pranie jest szybkie, ponieważ kapsułki piorące to brak konieczności dokładnego dozowania detergentu, ponieważ mamy już precyzyjnie odmierzoną jego dawkę, dostosowaną do jednego cyklu prania. Innym środkiem piorącym, który doskonale zastąpi proszek do prania jest płyn albo żel do prania. Z uwagi na jego płynną formę, jest polecany do bardziej delikatnych tkanin, których włókna są podatne na niszczenie mocnymi detergentami.
Podczas prania nie można zapomnieć o płynach do płukania, które zmiękczają tkaniny i nadając im elastyczność i zapobiegając ich elektryzowaniu. Płyny do płukania marki Lenor, Sofin, Global, Coccolino sprawiają, że ubrania przez długi czas po praniu zachowują świeży i przyjemny zapach. Natomiast do usuwania plam oraz trudnych, miejscowych zabrudzeń, dedykowany jest odplamiacz do tkanin Wiodącymi markami w tym segmencie są Ace, Vanish, Frosch czy Dr. Beckmann.