Odświeżacze powietrza

Odświeżacz powietrza to nieodzowny elementem każdego domu, ponieważ dzięki niemu możemy zmienić nastrój w pomieszczeniu. Doskonale usuwają nieprzyjemne zapachy takie jak woń papierosów, przypaleń albo zapach zwierząt domowych. Dzięki bogatej ofercie odświeżaczy powietrza każdy z nas może znaleźć odpowiedni zapach dla siebie. W naszej ofercie znajdują się odświeżacze powietrza w sprayu, żelowe, elektryczne a także dekoracyjne odświeżacze powietrza np. w formie patyczków.
Odświeżacz powietrza w żelu to niezwykle skuteczny i wydajny produkt, ponieważ błyskawicznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i utrzymuje w pomieszczeniu przyjemny zapach. Automatyczne i elektryczne odświeżacze powietrza słyną ze swojej wysokiej skuteczności, a także niesamowitej wygody. Często wystarczy jedynie zaprogramować schemat czasowy, zgodnie z którym będzie uwalniał się zapach. To sprawia, że świeżym i przyjemnym zapachem możemy cieszyć się jeszcze dłużej.

Odświeżacz powietrza w sprayu

To doskonały i skuteczny produkt jeśli zależy Wam na szybkim usunięciu nieprzyjemnego zapachu. To właśnie ten produkt najczęściej wybierany jest przez konsumentów w sklepach, bo dzięki temu odświeżaczowi powietrza zapach szybko wypełnia całe pomieszczenie.

Elektryczny odświeżacz powietrza

Jeśli zależy nam na utrzymaniu przyjemnego świeżego zapachu w domu przez cały dzień, to ten produkt będzie idealny.Odświeżacz skutecznie likwiduje nieprzyjemne wonie.