Produkty stworzone z myślą o najmłodszych

W świecie rodzicielstwa, gdzie troska o najmłodszych to najważniejsza rola, pojawia się Lovela Baby - marka, która rozumie unikalne potrzeby delikatnej skóry niemowląt. Nasze produkty nie tylko pielęgnują, ale przynoszą do domu nutę bezpieczeństwa i miłości. Lovela Baby to nie tylko produkty do prania - to wyraz troski o najdelikatniejszą skórę Twojego maluszka. Nasze formuły zostały opracowane z myślą o najwyższej jakości składnikach, aby dostarczyć niezrównanej delikatności. Z Lovela Baby masz pewność, że produkty są wolne od szkodliwych substancji. Nasze składy są starannie wyselekcjonowane, by dostarczyć pielęgnacji bez kompromisów, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo najmłodszych. Lovela Baby to nie tylko marka, to obietnica stworzenia w domu atmosfery ciepła i troski. Nasze produkty to uczucie przytulenia, które otacza Twoje dziecko od pierwszych chwil życia.

lovela kapsułki do prania

Lovela Kapsułki do prania białych i kolorowych tkanin, ubranek i pieluszek dziecięcych

Hipoalergiczne kapsułki do prania Lovela to produkt o ekskluzywnej, starannie opracowanej formule, specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze. Wybierając środki piorące do ubranek dziecięcych należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem maleństwa dlatego skład Loveli został przebadany dermatologicznie. Wygodne pudełko ułatwia przechowywanie. Kapsułki są idealne do prania białych i kolorowych tkanin. Przeznaczone do ubranek i pieluszek dziecięcych a także do ubrań osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry).

Zalety produktu:

 • hipoalergiczne i delikatne
 • od 0 do 3 roku życia
 • do prania białego i kolorowego
 • pudełko z blokadą - bezpieczne dla dzieci
 • przebadane dermatologicznie
 • bez dodatku sztucznych barwników, alergenów i fosforanów
 • delikatny dla skóry noworodków i małych dzieci
 • rekomendowane dla alergików
 • delikatny, neutralny zapach

 

Lovela Hipoalergiczny proszek do prania kolorowego dla dzieci

Hipoalergiczny proszek do koloru Lovela o składzie opracowanym specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze. Wybierając środki piorące do ubranek dziecięcych należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem maleństwa, dlatego formuła Loveli została przebadana dermatologicznie i uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań całej rodziny.

Rekomendowany również dla osób dorosłych z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry)

Zalety produktu:

 • hipoalergiczny i delikatny
 • od 0 do 3 roku życia
 • do ubranek kolorowych
 • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka
 • przebadany dermatologicznie, testowany klinicznie
 • bez dodatku sztucznych barwników, alergenów i fosforanów
 • bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci
 • rekomendowany dla alergików
 • delikatny, neutralny zapach
 • do prania automatycznego i ręcznego oraz namaczania

.

Lovela Baby proszek do prania Arka

W czym prać ubranka niemowlaka?

Jako Mama masz wiele wyborów przed sobą. Nie musisz dodatkowo zastanawiać się jaki środek do prania dla dzieci wybrać. Tworząc produkty Lovela pamiętaliśmy o tym, że będą przeznaczone dla kogoś, kto jest całym Twoim światem. Możesz je stosować od pierwszych dni życia bez obaw o stan wrażliwej, niemowlęcej skóry. Zawierają jedynie niealergizujące substancje, aby Twój maluszek miał poczucie najwyższego komfortu. Delikatny zapach sprawia, że Ty i Twoje dziecko będziecie chcieli wtulać się w uprane ubranka.

Zobacz co o produktach Loveli mówi dr Lidia Ruszkowska, lekarz medycyny, specjalista dermatolog:

„Skóra niemowląt i małych dzieci jest bardzo delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Dlatego polecam rodzicom hipoalergiczne środki do prania Lovela, które są bezpieczne dla maluszka już od pierwszego dnia życia. Aby w pełni chronić wrażliwą skórę maluszka, stosuj je do 3 roku życia.

Lovela środki czystości arka

Jak i w czym prać dziecięce ubranka?

 1. Żeby zapewnić swojemu dziecku optymalną ochronę należy wiedzieć, że jego skóra rozwija się przez pierwsze 3 lata życia i w porównaniu do skóry dorosłego jest aż 5 razy cieńsza oraz bardziej podatna na działanie czynników zewnętrznych.
 2. Pamiętaj, że dziecięce ubranka powinny zostać uprane również przed pierwszym założeniem, nawet jeżeli były fabrycznie zafoliowane przez producenta. Od momentu produkcji do zakupu przechodzą przez ręce wielu osób, które zostawiają niewidoczne gołym okiem drobnoustroje i zanieczyszczenia.
 3. Pranie ubranek dziecięcych w zbyt wysokich temperaturach może zaszkodzić delikatnym tkaninom. Nastawiaj pranie na maksymalnie 40ºC ewentualnie wybierając opcję dodatkowego płukania. Środek dedykowany do prania ciuszków niemowlęcych poradzi sobie z zabrudzeniami nie niszcząc ubranek.
 4. Jeżeli Twoje dziecko od pierwszych dni przejawia skłonności alergiczne możesz uprać w Loveli również swoją pościel i ubrania. Maleństwo ma z nimi kontakt zawsze gdy je nosisz lub przytulasz.
Zobacz także: Woolite - doskonałe płyny do płukania.
Jeśli szukasz idealnego odplamiacza to zobacz: Vanish usuwa wszystkie plamy