Kostki, krążki, plastry do WC

Domestos kostka do WC  zapas 40g Pine Promocja
5900931015119 Promocja

Kostki do WC

Jeśli chcesz zachować świeżość w toalecie powinieneś stosować kostki do toalet. Uwalniają one stopniowo zapach podczas każdego spuszczenia wody. Możesz spróbować kostek do WC Domestos albo żelowych krążków Duck Fresh, które skutecznie eliminują zarazki i bakterie. Co ważne kostki do toalet zapobiegają osadzaniu się kamienia w toalecie. Produkty Domestos posiadają różne nuty zapachowe, ale najbardziej popularnym zapachem jest Kostka do Wc Pine.

Czy kostki do toalet są skuteczne?

Każda kotka do toalet w naszym asortymencie jest skuteczna. Posiadamy bogata oferte kostek toaletowych w naszej hurtowni aby każdy mógł znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Kostka toaletowa doskonale pozbywa się wszelkich zabrudzeń, usuwa nieprzyjemny zapach i chroni muszlę toalety przed kamieniem.

Krążki żelowe i kostki do spłuczki

Jeśli nie chcesz stosować kostek do WC zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę krążków żelowych oraz spłuczek do pisuarów czy toalet. Barwiące kostki są ostatnio hitem na rynku, ponieważ nie tylko w toalecie pojawia się świeży zapach, ale barwią wodę na kolor.wytworzona, aktywna piana eliminuje zabrudzenia z muszli toaletowej.