O firmie

Jesteśmy firmą z branży FCMG – nasza hurtownia chemii gospodarczej rozpoczęła działalność w 2001 roku. Przez lata udało nam się zbudować szeroką bazę produktów od znanych producentów, takich jak: Henkel, Unilever, Procter&Gamble, SC Johnson, Colgate-Palmolive, Benkiser, Cussons, Polhun i wielu innych. Mimo tego, nieprzerwanie podążamy za potrzebami Klientów i szukamy nowości, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę i wypełnić nasz magazyn towarem, którego brakuje w ich firmach.
Arka Chemia to hurtownia środków czystości, oferująca obecnie ponad 1600 produktów w niskich cenach. Na przestrzeni lat wśród naszych Klientów znalazły się: sklepy, biuroserwisy, hurtownie, przedsiębiorstwa i instytucje. Tworzymy relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu. Współprace te pozwoliły nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Nasza siedziba znajduje się pod Warszawą, jednak sprzedaż hurtową chemii gospodarczej i środków czystości prowadzimy na terenie całego kraju.
Nasza hurtownia artykułów chemicznych gwarantuje dostęp do szerokiego asortymentu. Chcemy być partnerem w biznesie, a długofalowe relacje to jedne z wartości, które wyznaczają kierunek rozwoju naszej firmy. Za świadczone przez nas usługi odpowiada doświadczony zespół pracowników, dzięki którym możemy być rzetelnym i profesjonalnym dostawcą dla Klientów biznesowych i sprawnie dostarczać im środki czystości, kosmetyki i artykuły higieniczne.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  • Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy z odpowiednią wiedzą, oferujący profesjonalną obsługę Klienta.

  • Nasza hurtownia artykułów chemicznych umożliwia zakupy online, co przekłada się na oszczędność czasu Klientów – zamówienie można realizować w każdej wolnej chwili i z dowolnego miejsca.

  • Za pośrednictwem krajowych przewoźników, z którymi prowadzimy wieloletnie współprace, mamy możliwość oferowania szybkich dostaw do firm naszych Klientów.

  • Dbamy o transakcje finansowe, dlatego dokonywanie płatności w naszej hurtowni jest bezpieczne.

  • Klienci mogą uzupełniać własne zasoby tylko i wyłącznie u jednego dostawcy, a to za sprawą naszej szerokiej oferty, którą nieustannie poszerzamy.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami! Zespół Arka Chemia to sprzedawcy z dużym doświadczeniem w branży B2B – chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, a także pomogą przejść przez proces zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem środków czystości, artykułów higienicznych i kosmetyków w naszej hurtowni. Jeżeli nie posiadamy w asortymencie produktu, który Cię interesuje – poinformuj nas o tym! Chętnie sprowadzimy go dla Ciebie.


magazyn hurtowni chemicznej warszawa arka chemia magazyn drugi hurtowni chemicznej warszawa arka chemia