Baterie, żarówki, pielęgnacja obuwia

Żarówki

Co raz więcej konsumentów wybiera żarówki LED zamiast tradycyjnych żarówek i świetlówek. Konsumenci zdają sobie sprawę z tego jak bardzo są energooszczędne lampy LED. Żarówki te charakteryzują się bardzo długą żywotnością oraz wysoką jakością emitowanego światła. Istnieją modele żarówek o ciepłych i zimnych jasnych kolorach. Te pierwsze żarówki doskonale sprawdzają się w domu i miejscach, w których chce się wypocząć. Z drugiej strony te ostatnie są
często używane we wszelkiego rodzaju biurach, biurach, a nawet szkołach.

Baterie

Na rynku chyba najbardziej popularnymi bateriami są baterie alkaliczne i baterie zwykle. Te pierwsze charakteryzują się np. dużą trwałością i długą żywotnością. Te ostatnie z kolei wyróżnia bardzo niska cena. Baterie alkaliczne doskonale nadają się do urządzeń zużywających dużo energii elektrycznej, podczas gdy zwykłe baterie mogą być używane w urządzeniach zużywających znacznie mniej energii. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się małe, średnie i duże patyczki oraz kostki. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy może łatwo znaleźć najbardziej odpowiednią wersję baterii dla siebie.

Pasta do butów

W naszej hurtowni chemicznej zjadą Państwo różnego rodzaje pasty do butów. Buty są wizytówką człowieka dlatego warto o nie dbać przy użyciu odpowiednich detergentów. Dzięki prawidłowemu stosowaniu pasty do butów możemy również przedłużyć ich żywotność. W naszej ofercie znajdują się zarówno pasty do butów jak i specjalne ściereczki, których zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń. Chusteczki do butów Jan Niezbędny to hit ostatnich miesięcy.