Artykuły higieniczne

Nasz dział artykułów higienicznych zawiera szeroką gamę wyrobów higienicznych. Znajdują się tutaj takie produkty jak papier toaletowy w standardowych i dużych rolkach jumbo, ręcznik kuchenny, czyściwo do rąk oraz jednorazowe chusteczki.  W naszej ofercie posiadamy papier toaletowy wykonany z makulatury, a także wysokiej jakości celulozy. Posiadamy znane i cenione marki do domowego użytku, a także papiery toaletowe oraz ręczniki kuchenne, które wykorzystywane są w hotelach, szkołach oraz zakładach pracy.

Ręczniki ZZ

Ręcznikami do rąk, które zyskały popularność w łazienkach użytku publicznego są składane ręczniki ZZ. Ręczniki powinny być przechowywane z specjalnych podajnikach do ręczników ZZ aby ich wyciąganie było proste dla każdej osoby. Ręczniki ZZ występują zazwyczaj w trzech kolorach, białym, szarym i zielonym.

Ręcznik kuchenny

Ręcznik kuchenny marki Foxy, czy Mola jest idealnym produktem w każdej kuchni. Ręczniki kuchenne zazwyczaj produkowane są z celulozy, dzięki czemu świetnie wchłaniają rozlaną wodę czy zabrudzenia.