Żelowe, dekoracyjne i pozostałe

Glade (Brise) żel 150g Lavender

Glade (Brise) żel 150g Lavender

4.99PLNnetto 6.14PLNbrutto
5000204306859

Glade (Brise) żel 150g Marine

4.99PLNnetto 6.14PLNbrutto
Glade (Brise) żel 150g Muguet

Glade (Brise) żel 150g Muguet

4.99PLNnetto 6.14PLNbrutto
Naszym zdaniem odświeżacz powietrza to nieodzowny produkt w każdym domu. Odświeżacz powietrza potrafi sprawić, że nie tylko zniknie nieprzyjemna woń ale przede wszystkim w pomieszczeniu unosić się będzie zapach świeżości. Wybór nut zapachowych w naszej hutownii środków czystości jest ogromny, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Odświeżacz powietrza w żelu

Ta forma odświeżacza zapewnia stopniowe uwalnianie się zapachu. Żelowe odświeżacze powietrza mogą stanowić ozdobę pomieszczenia. Jednym z popularnych odświeżaczy jest Glade by Brise Japoński Ogród, dzięki niemu przeniesiemy się w daleką podróż, aż do egzotycznej Japonii. Jeśli ktoś ceni sobie żelowe odświeżacze powietrza w kulkach to zachęcamy do zapoznania się z ofertę Marki General Fresh oraz Kolorado. Kulki żelowe są modnym elementem dekoracyjnym w domu.

Neutralizatory zapachów

Są takie miejsca w domu, gdzie potrzebne jest szybkie usunięcie zapachów takie jak kosz na śmieci, szafki z butami czy lodówka. Zadaniem neutralizatorów zapachów jest usunięcie mikrocząstek zapachów unoszących się w powietrzu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich produktów można pozbyć się nawet najbardziej irytujących zapachów śmieci. Polecamy zakup neutralizatora zapachów do lodówek General Fresh, ponieważ zapobiegnie to przenoszeniu się zapachów z potraw.

Patyczki zapachowe

Chyba najbardziej znanymi patyczkami zapachowymi są produkty Air Wick, ale w naszej ofercie znajda Państwo produktu mniej znanych marek co nie znaczy, że produkty są mniej skuteczne. Patyczki zapachowe to kwintesencja niezobowiązującej ozdoby w domu, która doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dzięki patyczkom w mieszkaniu błyskawicznie rozchodzi się zapach świeżości.