Rękawice ochronne

Rękawice gumowe Jan Niezbędny "L"

Jan Niezbędny rękawice gumowe "L"

2.88PLNnetto 3.54PLNbrutto

Rękawice ochronne

W ofercie naszej hurtowni chemii gospodarczej znajdą Państwo szeroką gamę rękawic ochronnych. Są to popularne produkty, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w domu podczas jego sprzątania, w ogrodzie czy sklepach. Na rynku są rękawice gumowe, które służą przede wszystkim do sprzątania domu, podczas gdy rękawice nitrylowe czy winylowe doskonale sprawdzają się w branży medycznej. Wszystkie te produkty łączy jedno, niska cena w naszej hurtowni środków czystości.

Rękawice gumowe

Podczas sprzątania idealnie sprawdzą się rękawice gumowe lub lateksowe czyli tak zwane rękawice domowe. Rękawice gumowe chronią ręce przed kontaktem z detergentami i zanieczyszczeniami. Jeśli ktoś ma delikatną skórę dłoni może szukać rękawic Jan Niezbędny ze specjalną wyściółką wewnątrz. Gumowe rękawice ochronne występują w żółtym kolorze.

Rękawice nitrylowe

Rękawice nitrylowe najczęściej stosowane są w salonach kosmetycznych, szpitalach, aptekach czy salonach fryzjerskich. Są delikatne i cienkie dzięki czemu osoba, które je nosi mamy doskonałe czucie. To sprawia, że w rękawicach nitrylowych można wykonać nawet najdrobniejszą, precyzyjną czynność. Jeśli ktoś jest uczulony na lateks może stosować rękawice winylowe, które maja identyczne zastosowanie.