8003520013026
Cena netto:4,68PLN
Cena brutto:5,76PLN
Ilość:
szt.

Palmolive mydło w płynie dozownik 300ml Mleko i Miód

Wierzymy, że odrobina natury na co dzień pozwala nam poczuć się w pełni sobą. Dlatego, tworząc mydła w płynie Palmolive Naturals sięgnęliśmy po naturalne ekstrakty z roślin i nawilżające mleczko, które nadaje im aksamitną, kremową konsystencję. Tak powstało delikatne mydło, które oczyszcza i pielęgnuje.
Zadbaj o codzienną higienę z troską o skórę z kremowym mydłem w płynie Palmolive Naturals Mleko i Miód. Połączenie nawilżającego mlekai miodu  delikatnie myje i pielęgnuje skórę dłoni.
Delikatna formuła mydła w płynie Palmolive Naturals chroni naturalne pH Twojej skóry i jest odpowiednia także dla skóry suchej i wrażliwej. Kremowe mydło o klasycznym, neutralnym zapachu w estetycznej butelce z wygodnym dozownikiem w pompce.

W składzie mydła w płynie Palmolive Naturals znajdziesz naturalny ekstrakt z miodu i proteiny mleka, które utrzymują skórę nawilżoną, chroniąc ją przed przesuszeniem i podrażnieniami. Odpowiednie pH mydła współgra ze skórą Twoich dłoni.

Dzięki dozownikowi mydła, korzystanie z niego jest nie tylko wygodniejsze, ale także bardziej higieniczne.
Butelka nadaje się do recyklingu, dzięki czemu produkt jest bardziej przyjazny środowisku.Kupujący ten produkt kupili także: