8718951336711
Cena netto:5,42PLN
Cena brutto:6,67PLN
Ilość:
szt.

Ajax płyn uniwersalny 1L Floral Fiesta Hibiscus

Innowacyjny płyn uniwersalny Ajax Floral Fiesta hibiscus zawiera kompozycję zapachową o unikalnej technologii zmiany zapachu. Wzbogacony jest o naturalne ekstrakty i olejki eteryczne.
Zapewnia w Twoim domu aromatyczną atmosferę i długotrwałą świeżość. Dzięki technologii zmiany zapachu po kilku godzinach od sprzątania uwalnia się nowy zapach.
Sprzątanie domu z płynem uniwersalnym Ajax będzie szybkie i pachnące, a dodatkowo zadbasz o środowisko, bo formuła Ajax Floral Fiesta jest biodegradowalna w co najmniej 95%. Wyjątkowa technologia zastosowana w Ajax Floral Fiesta sprawia, że zapach zmienia się w ciągu dnia.
Podczas sprzątania uwalnia się świeży zapach czystości o aromacie hibiscusa.
W trakcie wysychania czyszczonych powierzchni aktywuje się nowy zapach kokosa. Sprzątane pomieszczenie, zachwyca nowym, długo utrzymującym się zapachem czystości o aromacie hibiscusa.
Uniwersalny płyn Ajax Floral Fiesta skutecznie czyści wszystkie duże i małe powierzchnie w Twoim domu. To idealny środek do mycia podłóg, łagodny dla delikatnych powierzchni, jak ceramika czy marmur. W przypadku dużych powierzchni takich jak podłogi, ściany wyłożone ceramiką czy blaty, używaj płynu rozcieńczonego z wodą. Wskazówki dotyczące dozowania znajdziesz na opakowaniu.

  • do usuwania trudnych plam i opornych zabrudzeń na małych powierzchniach używaj płynu bez rozcieńczania
  • powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą

Kupujący ten produkt kupili także: